ACO Easygarden

Roostergoten
<h5>Genieten van een zorgeloze tuin</h5>

De EasyGarden roostergoten zorgen ervoor dat de ingang van uw woning, de oprit, de garage en het terras zelfs bij hevige regenval beloopbaar blijft. Het water wordt over de volledige gootlengte snel opgenomen en afgevoerd. Zo droogt de verharding rondom de woning snel weer op. Dat is wel zo comfortabel! De ruime roosterkeuze zorgt ervoor dat bij iedere bestratingssoort een passende uitstraling kan worden gevonden. Van trendy en strak design tot klassiek en authentiek. 

Wanneer u gaat voor een ACO roostergoot kunt u kiezen uit twee systemen.



 Waarom lijnafwatering?

  • Geen plasvorming op terras en oprit;
  • ter voorkoming van plasvorming langs gazon en border;
  • minder vervuiling;
  • minder onderhoud;
  • kan worden gecombineerd met infiltratie/afkoppelen;
  • bijzonder breed en gevarieerd assortiment.


Plaats EasyGarden Roostergoten bij:

  • Terrassen;
  • opritten;
  • i.c.m. zowel klein als groot formaat bestrating;
  • als scheiding tussen terras en gazon/borders;
  • in combinatie met infiltratiesystemen (alleen Euroline);
  • bij rieten daken alleen RVS of kunststof roosters toepassen;
  • voor zwaardere belasting met personenauto's is er de Euroline met gietijzeren rooster**.



* Let op de juiste belastingsklasse
** Neem bij nietparticuliere toepassingen contact op met ACO voor het juiste advies.
*** Zodat deze nooit gevaarlijk glad wordt.


De ACO EuroLine bestaat uit een compleet assortiment robuuste, maatvaste polymeerbetonnen goten (aansluiting Ø 110mm) en toebehoren. Het systeem wordt standaard geleverd inclusief een verzinktstalen rooster. Het is mogelijk de goot te combineren met andere roosters, slotline sleufopzetstukken of de Ledline (zie verder in deze prijslijst). Lijnafwatering kan worden aangesloten op het riool maar ook op een infiltratiesysteem. Dit draagt bij aan een goede waterhuishouding in de tuin. Het Euroline gootsysteem met een vuilvanger heeft de voorkeur in gevallen waar regelmatig vuil, zand of blad wordt verwacht. De ACO Euromini (met of zonder zijuitloop) wordt toegepast bij een minimale inbouwdiepte. Verzinkt staal is niet geschikt i.c.m. een rieten- of groendak.

ACO Euroline met vuilvanger

  • Goed te onderhouden.
  • Leverbaar met stankslot.
  • Eindplaten polymeerbeton of kunststof.
  • Tot 20 meter strenglengte per uitloop.




Euroline met onderuitloop

  • Leverbaar met stankslot.
  • Eindplaten polymeerbeton of kunststof.
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging naar
    Ø75/80mm.
  • Tot 10m strenglengte per uitloop.




Euroline met zijuitloop systeemopbouw

  • Ondiepe aansluitmogelijkheid.
  • Eindplaten polymeerbeton of kunststof.
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging naar
    Ø75/80mm.
  • Tot 5m strenglengte per uitloop.



ACO Euroline

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
ACO Euroline goot, incl. vz.st. sleufrooster 01 & L 10001018,538700
ACO Euroline goot, incl. vz.st. sleufrooster02 & L5001014,338702
ACO Euroline goot, incl. vz.st. sleufrooster,
onderuitloop Ø 110mm
03 & L10001018,538701
ACO Euroline vuilvanger, incl. vz. st. rooster en vuivangemmer04 & L5003001238703

Eindplaten (polymeerbeton of kunststof)

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
ACO Euroline eindplaat polymeerbeton 1615970,438504
ACO Euroline eindplaat polymeerbeton met PVC zijuitloop
Ø110mm
17151500,5538505
Universele eindplaat kunststof t.b.v. ACO Hexaline 2.0 en ACO Euroline18679-/97-319288
Universele eindplaat kunststof met PVC en uitloop
Ø110mm t.b.v. ACO Hexaline 2.0 en ACO Euroline
1961358319289

Toebehoren

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Stankslot /zeef PP wit 2 delig, onderuitloop Ø110mm 10  0,101666
Stankslot voor vuilvanger, uitloop Ø110mm11  0,201684
Aansluitstuk PVC Ø110mm12  0,201554
Roosterhaak ACO Easygarden13  0,203429
Vuilvangemmer kunststof voor vuilvanger (vervangingsdeel)14   01682
ACO Hexa Ringrubber t.b.v spie Ø110mm verloop naar Ø75/80mm (10 st)15   19287-1



Euroline H60 gootelement

  • Zeer geringe inbouwdiepte
  • ACO Euroline H60 gootelement eindplaat
  • Tot 5 meter strenglengte per uitloop

ACO Euroline H60 gootelement zonder rooster

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
gootelement 041000555,2810000
element H60 met uitloop Ø110mm051000555,2810010
eindplaat blind06-550,5810200
eindplaat Ø60mm uitloop07-550,4810201

De ACO Hexaline bestaat uit een gootelement met een Ø110mm aansluiting die makkelijk is te verwerken en breed toepasbaar is. Het systeem wordt geleverd inclusief een verzinktstalen- of kunststofrooster. Het is mogelijk de goot te combineren met andere roosters of ACO Slotline sleufopzetstukken. Deze lijnafwatering kan worden aangesloten op het hemelwaterriool maar ook op een infiltratiesysteem wat bijdraagt aan een goede waterhuishouding in de tuin.

ACO Hexaline met rooster en onderuitloop

  • Spie aansluitmogelijkheden d.m.v. aansluiten.
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging naar
    Ø75/80mm.
  • Tot 8m strenglengte per uitloop.

ACO Hexaline met rooster en onderuitloop door toepassing van hoek/inspectie element

  • Hoek-, inspectie element met en zonder
    Ø110mm spie.
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging naar
    Ø75/80mm.
  • Tot 8m strenglengte per uitloop.

ACO Hexaline met zijuitloop

  • Ondiepe aansluitmogelijkheden
  • Ringrubber, eenvoudige verjonging
    naar Ø 75/80mm
  • Tot 5 meter strenglengte per uitloop

ACO Hexaline

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
ACO Hexaline2.0  goot, incl. zwart kunststof rooster 011000821,5319210
ACO Hexaline2.0  goot, incl. vz.st. sleufrooster021000812319213

Toebehoren

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
ACO Hexaline hoekelement zwart, incl. zwart kunststof rooster 22126 x 126820,219280
ACO Hexaline 2.0 hoekelement zwart, incl. zwart kunst.rooster
met Ø110mm spie onderuitloop
23126 x 1261280,219559
Roosterhaak ACO Easygarden13  0,203429
ACO Hexa Ringrubber t.b.v. spie Ø110, 10stk. verloop spie Ø110 naar Ø75/80mm15  0,11928-1

Eindplaten

Omschrijvingfotolengte
mm
hoogte
mm
kg/
stuk
art. nr.
Universele eindplaat kunststof t.b.v.. ACO Hexaline 2.0 en ACO Euroline 18  0,2319288
Universele eindplaat kunststof met PVC en zijuitloop Ø110mm
t.b.v. ACO Hexaline 2.0 en ACO Euroline
19  0,3319289
ACO Hexaline eindplaten set, onderuitloop Ø110mm en bladkorf 21  0,119287

ACO Euroline / ACO Hexaline

Roosterkeuze te combineren met Euroline en Hexaline goot

Sleufroosters zijn er in 1m en/of 0,5m lengte en kunnen worden gecombineerd met twee gootsystemen, EuroLine of HexaLine. Wanneer de keuze voor het rooster is gemaakt kan het gootsysteem worden gekozen. Euroline is maatvast, Hexaline eenvoudig. Het gootsysteem met vuilvanger biedt de beste onderhoudsmogelijkheden. Het gootsysteem met onderuitloop heeft meer afvoercapaciteit tov een zij- uitloop. Het gootsysteem met zijuitloop biedt de minst diepe afvoeraansluiting. Een verloop van spie 110mm (standaard bij ACO) naar 75/80mm is eenvoudig te realiseren met een ringrubber.

Omschrijvinglengte
mm
opening
mm
kg/
stuk
art. nr.
Sleufrooster kunststof100080,6319250
Sleufrooster kunststof50080,3319251
Sleufrooster verzinkt staal1000121,838516
Sleufrooster verzinkt staal500120,938517
Sleufrooster RVS1000121,8310307
Sleufrooster RVS500120,9310308
Sleufrooster verzinkt staal antraciet1000121,810305
Sleufrooster verzinkt staal antraciet500120,910306
Sleufrooster verzinkt staal Terra1000121,8310305
Sleufrooster verzinkt staal Terra500120,9310306
Langsstaaf RVS100062,110323
Langsstaaf RVS500121,110324
Maasrooster verzinkt staal100030/102,3310310
Maairooster verzinkt staal50030/101,5310311
Maasrooster RVS100030/102,3310312
Maasrooster RVS50030/101,5310313
Sleufrooster gietijzer500122,4310309